Güneri İnşaat

Hakkımızda

İnşaat sektörüne ilk adımını 1968 yılında konut ve iş merkezi projeleriyle atan Güneri İnşaat, profesyonel kadrosu ve başarılı proje yönetimiyle ileri teknolojileri kullanarak, doğa – insan – mekân ilişkisini ön plana çıkaran özgün mekânlar üretmektedir.

İstanbul’un Anadolu Yakası boğaz hattında lüks konut ve villa projeleri gerçekleştiren Güneri İnşaat, inşaat kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesiyle de öne çıkmıştır.

Kentsel dönüşüm alanında kent dokusunu koruyarak, yerinde dönüşümü amaçlayan Güneri İnşaat, doğa ile iç içe ve birçok ihtiyaca yönelik yaşam alanları oluşturmaktır.

Güneri İnşaat, profesyonel çalışanları ve oluşturduğu kurumsal kimliğiyle "yaşam sanatı" olarak yorumladığı konut sektörüne odaklı faaliyetlerini önümüzdeki dönemde artırarak devam ettirecektir. Bu çerçevede, A+ grubuna yönelik lüks villa/villa siteleri yapımı devam ederken, şehir merkezinde de mükemmel tasarlanmış kentsel dönüşüm projeleriyle ve geliştirilmiş yönetim planlarıyla ' yaşayan siteler' üretilecektir.